Dvojitá kabina MAN TGE

Nekončící terén. Více na https://www.van.man

Nejdůležitější vlastnosti

Dvojitá kabina MAN TGE

Vaše pracovní cesta vede přes štěrkové a lesní cesty? Žádný problém. Neboť nový MAN TGE vás přesvědčí svými třemi volitelnými variantami pohonu. A má mnoho místa – vzadu i vepředu.

Délka nástavby až 3,5 m.

Délka nástavby až 3,5 m.

Flexibilní pro univerzální použití: vedle množství místa pro vaše spolujezdce vám dvojitá kabina TGE nabízí cca 7,1 m² ložného prostoru.

Odpovídající pohon

Odpovídající pohon

Ozbrojen do každého terénu: náš dieselový motor přesvědčí svou výkonností a efektivností – s pohonem předních, zadních a všech kol.

Pohodlná kabina řidiče

Pohodlná kabina řidiče

Pohodlná, ergonomická kabina řidiče dvojité kabiny TGE nabízí vedle místa pro šest spolujezdců a vynikajícího výhledu z vozidla také mnoho odkládacích přihrádek a možností odkládání.

Motory TGE

Motor TGE

75 – 130kW

Správně motivován.

Také pod dvojitou kabinou TGE dřímá pod kapotou motoru robustní dieselový motor, který vyniká nízkou spotřebou paliva. Bez hučení vás přenese přes hory i doly, skrz město i přes dálnici. Nízké náklady na opravu opotřebení, údržbu a opravy zajišťují velkou hospodárnost a nízké provozní náklady. Motory jsou k dostání podle oblasti použití s výkonem od 75 kW do 130 kW.

Detaily vozidla

Ať už v kamenolomu, na stavbě, v lese nebo v městské džungli – tam venku je všechno jinak. Člověk tady nepotřebuje vozidlo, které dobře vypadá – ale takové, které také pomůže!

Bezpečnost

Moderní a výkonné jízdní asistenční systémy a bezpečnostní systémy1) zajišťují nejvyšší komfort jízdy a bezpečnost pro vás i vaše spolucestující.

Více