Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

MAN ServiceCare®

MAN ServiceCare® – zvýšení disponibility vozidla díky proaktivnímu managementu údržby

Trvale narůstající tlak na snižování nákladů činí z růstu efektivnosti a úspor v mezinárodní přepravě zboží a osob ústřední požadavek. Pravidelná údržba vašich vozidel se tak projeví i na jejich použitelnosti a konečně i na celkových nákladech na vozový park. Aby je bylo možné snižovat a lépe koordinovat a řídit potřebné termíny, nabízíme vám službu MAN ServiceCare® – inovativní balíček služeb k proaktivnímu managementu údržby. Tím, že přenesete plánování a provádění údržby na zapojená servisní střediska MAN, můžete se více soustředit na svou hlavní obchodní činnost, zároveň maximalizovat dobu provozu a zřetelně snížit náklady na opravy a správní náklady.


Předpokladem pro použití služeb MAN ServiceCare® je vybavení vašeho vozidla hardwarem MAN TeleMatics® a aktivace balíčku služeb BASIC. Potřebná data se přenáší online na portál dat údržby MAN.

 

 

Portál dat údržby MAN podává přehled o všech datech z hlediska času, vzdáleností a údržbě dle opotřebení, která se následně automaticky a e-mailem přenáší do servisního střediska MAN.

 

 

V servisním středisku MAN se pro vaše vozidlo proaktivně podrobně sledují a naplánují všechny potřebné termíny údržby včetně zajištění dodávky náhradních dílů a dostupnosti odborného personálu.

 

 

Aby bylo možné zkrátit dobu prostoje a mohla se optimalizovat údržba, servisní středisko MAN vás telefonicky informuje o nastávajících termínech a koordinuje s vámi jejich provedení.


Provozní náklady klesají a zisky rostou

Jestliže chcete snížit celkové náklady vašeho vozového parku, existuje mnoho proměnných, které je mohou cíleně ovlivňovat. Proaktivním managementem údržby MAN ServiceCare® jsou ovlivňována 3 z nich, činí však celkem 50 % TCO (Total Costs of Ownership – celkové náklady na vlastnictví). Takto vytvořené úspory nákladů lze ještě zvýšit kombinací s dalšími službami MAN.

1) Náklady na PHM – lze snižovat důsledným managementem údržby a optimálním nastavením techniky vozidla.

2) Správní náklady – lze redukovat přenecháním managementu údržby ve správě servisního střediska MAN.

3) Náklady na údržbu a opravy – lze snížit díky nižšímu riziku výpadku a neplánovaným opravám.

 • MAN ServiceContracts

  Pro optimální plánování termínů údržby i pro větší spolehlivost kalkulace vám MAN nabízí inovativní servisní balíček MAN ServiceCare® a servisní smlouvy MAN za výhodné měsíční splátky. Upozornění: Při uzavření servisní smlouvy MAN je již zahrnut balíček služeb BASIC s analýzou využití vozidla.

  Další informace o MAN ServiceContracts

 • MAN TeleMatics®

  Balíčky služeb MAN TeleMatics® vám pomáhají účinně snižovat celkové náklady na váš vozový park, realizovat potenciály úspory a optimalizovat všechny přepravní procesy. Už s balíčkem služeb BASIC tak již máte přímý přístup na portál dat údržby MAN a zde uložené informace o analýze využití vozidla. V případě potřeby lze rozsah funkcí ještě dodatečně rozšířit o mnoho dalších balíčků služeb MAN.

  Další informace o MAN TeleMatics®

 • MAN ProfiDrive®

  Zatímco vám balíčky služeb MAN TeleMatics® poskytují dodatečné analýzy využití a reporty, abyste mohli identifikovat potenciály optimalizace vašich vozidel, nabízí vám balíček MAN ProfiDrive® možnost vaše řidiče profesionálně a blízce praxi vyškolit správnému způsobu jízdy. Cílem je dosáhnout o 10 % nižší spotřeby pohonných hmot a ještě více tak přispět k ochraně životního prostředí.

  Další informace o MAN ProfiDrive®