Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Balíčky služeb

Kromě balíčku MAN TeleMatics® Basic lze individuálně sestavit další balíčky služeb, jako Map, Eco nebo Time.

Eco

Optimalizujte cíleně spotřebu a provozní náklady. Analýza využití pro řidiče a vozidlo vám k tomu poskytují podrobné informace. Do analýzy se také začleňují ukazatele opotřebení a předpokládaný způsob jízdy. Patří sem mimo jiné používání brzd, tempomatu a plynového pedálu a rovněž celková hmotnost jízdní soupravy a topografie trasy. Jako výsledek analýzy využití se zjišťují náročnost využití a hospodárnost způsobu jízdy – i podle jednotlivých řidičů. Zpráva o efektivitě MAN TeleMatics® na stisknutí tlačítka zobrazuje možnosti zlepšení způsobu jízdy. Jednotlivě se zobrazí a vyhodnotí veškeré údaje z analýzy využití relevantní pro úsporný způsob jízdy. Historie využití navíc poskytuje podrobný přehled o časech jízdy a stání.
 

Basic

Vytvořte si předpoklady pro efektivní management vozového parku. S balíčkem Basic získáte přístup k portálu údajů o údržbě MAN a pomocí analýzy využití vozidel můžete snížit spotřebu paliva a opotřebení. Údaje o údržbě zjištěné z vozidel MAN ukazují, jaké vozidlo musí být kdy naplánováno pro termín údržby. Tak může dílna vytvářet efektivní plán údržby. Prostřednictvím on-line managementu údržby lze znatelně snížit pobyt v dílně. To zaručuje optimální plánování využití a současně zvyšuje dostupnost vozidel.
 

Map

Tracking a tracing a rovněž geofencing jsou hlavními součástmi systému MAN TeleMatics® Map. Aktuální polohy vozidel jsou znázorňovány na digitální mapě. Na základě došlých hlášení lze kdykoli sledovat průběh jízdy. Pomocí funkce geofencing lze automaticky generovat hlášení, kdy vozidlo vjíždí do definované oblasti, příp. ji opouští.
 

Time

Systém MAN TeleMatics® Time poskytuje všechny příslušné údaje pro efektivní časový management. Ukazatel zbývající doby řízení poskytuje plánovači dodatečnou jistotu plánování a zajišťuje transparentnost časů jízdy a stání. Tak je na první pohled zřejmé, zda může řidič převzít další jízdu. Vzdálené stahování umožňuje dodržovat zákonné předpisy pro odečet karty řidiče a paměti hmotností nezávisle na stanovišti vozidla. Časové intervaly pro přenos údajů může uživatel volně nastavit.

 • Proč MAN TeleMatics®?

  Proč MAN TeleMatics®?

  Vedoucí vozového parku mohou lépe řídit využití vozového parku. Plánovači mají větší jistotu plánování. Řidiči rychle získávají přesné informace. V kanceláři je správa jednodušší. A vaše obchody jsou ziskovější. Se systémem MAN TeleMatics®.

 • Předpoklady

  Co potřebujete pro MAN TeleMatics®

  Pro použití systému MAN TeleMatics® potřebujete pouze PC připojený k internetu a palubní modul MAN Tele-Matics® zabudovaný do vašich vozidel. Výměna údajů mezi vozidlem a centrálou probíhá přes standardní mobilní spojení GPRS – a to za pevné náklady po celé Evropě.

  Díky rozhraní MAN TeleMatics® (API, Application Programming Interface) je možné připojení ke všem běžným spedičním softwarům.

 • Výhody

  Přehled vašich výhod – MAN TeleMatics® s jistotou

  • se systémem MAN TeleMatics® ušetříte díky MAN ProfiDrive® až 10 % ve spojení s pravidelnými školeními řidičů
  • proaktivní management plánování údržby
  • dodavatelská a termínová spolehlivost díky spolehlivému plánování
  • zvýšení ziskovosti díky optimalizaci hospodárného způsobu jízdy
  • Odečet paměti hmotností a karty řidiče DTCO® „ze vzduchu“ nezávisle na stanovišti (DTCO® je registrovaná značka Continental Automotive GmbH)
  • Ochrana údajů: MAN TeleMatics® používá nejmodernější technologie kódování pro ochranu vašich údajů proti neoprávněnému přístupu.
  • Vaše údaje se anonymně ukládají u našeho systémového partnera.