MAN TGE s jednoduchou kabinou

Díky ní je vše rychlejší. Více na https://www.van.man

Nejdůležitější vlastnosti

Podvozek TGE s krátkou kabinou

Podvozek MAN TGE s krátkou kabinou s sebou přináší nekonečné možnosti pro váš pracovní den a je jedno, kde ten den probíhá. Každou jednotku TGE lze přestavět podle vašich přání a zvládne tak téměř každou práci.

Nejlépe vybavená

Nejlépe vybavená

Díky maximální délce nástavby 5 570 mm a nosnosti podvozku až 1,8 t je jednoduchá kabina TGE nejlépe vybavena pro nástavby všech typů.

Mnohostranné použití

Mnohostranné použití

Vedlejší pohony z motoru pro vozidlo s předním pohonem nebo pohonem 4x42)1) všech kol zajišťují to, že je vaše vozidlo MAN mnohostranně použitelné. Pro pohon zadních kol je zde přídavný vedlejší pohon na straně převodovky1) s ještě větším výkonem, takže ani tady nezůstane žádné přání nesplněno.

Bezpečnější úložný prostor

Příslušenství pro každou potřebu

Díky četnému příslušenství dostupnému z výroby, jako jsou plachty2), úložný prostor2), nosič žebříků2) nebo také majáky2) vybavíte svou jednoduchou kabinu zcela podle svých potřeb.

Motory TGE

Motor TGE

75 – 130kW

Správně motivován.

Podvozek TGE s krátkou kabinou je poháněný jedním z našich výkonných dieselových motorů, které byly vyrobeny a otestovány pro vysokou míru životnosti. Naše motory se vyznačují robustností, efektivností a nízkými provozními náklady.

Dle potřeby si můžete vybrat motorizaci, typ převodovky a pohonu tak, jak vám to vyhovuje. Ať už vaše práce vede skrz město, přes dálnici nebo přes hory i doly: s výkonem od 75 kW do 130 kW vás vaše TGE doveze bezpečně až do cíle.

Detaily vozidla

Vždy připraven: Podvozek TGE s krátkou kabinou je díky mnoha volitelným doplňkovým funkcím maximálně vhodný pro různé nástavby a díky různému příslušenství vám nabízí inteligentní řešení pro váš pracovní den.

Bezpečnost

Během pracovního dne vás podporuje mnoho inovativních technologií, které se starají o nejvyšší bezpečnost v silničním provozu. Tak se můžete zcela soustředit na svou práci.

Více