MAN TGS

Silný výkon se potkává se silným designem

MAN TGS – silné všestranné vozidlo se zárukou efektivity

MAN TGS je unikátně variabilní: Ať už v těžké místní a distribuční dopravě, na stavbě, v komunální dopravě nebo jako specialista v obtížné misi – naše silné všestranné vozidlo zaručeně oslní při každé úloze. S naším novým, mimořádně intuitivním ovládacím panelem máte vždy na dosah všechny důležité spínače a funkce. A po úspěšné jízdě na vás čeká promyšleně upravený prostor pro odpočinek, ve kterém se můžete cítit úplně jako doma. Ještě nikdy nebyl tak komfortní.

Rozbahněné lesní cesty a strmé štěrkové cesty zvládá stejně jako efektivní trvalé nasazení na dálnici. Přináší sílu na silnici díky energickému pohonu. Díky lehké konstrukci a inteligentnímu systému pro zvyšování efektivity přitom šetří náklady. MAN TGS – silný typ, který se s plným nasazením síly zaslouží o váš obchodní úspěch.

Motor & převodovka

243 - 294 kW

Motor D15 MAN TGS v Euro 6

Více síly, méně hmotnosti, nižší spotřeba paliva a méně emisí. Díky modernímu systému vstřikování common-rail je nový motor D15 ještě trvanlivější a efektivnější. Vysokotlaké čerpadlo zajišťuje nejjemnější rozstřik paliva, a tím efektivní spalování a vysokou účinnost. Nízké náklady na údržbu a opravy díky dlouhým servisním intervalům filtru pevných částic dieselového motoru zaručuje zjednodušený systém dodatečné úpravy výfukových plynů SCR. Díky nižší hmotnosti může tento silný motor D15 uvést více nákladu. Ohledně kilometrového výkonu a spolehlivosti motoru D15 se můžete spolehnout na obvyklou kvalitu MAN.

309 - 368 kW

Motor MAN TGS D26 v Euro 6

Vaše podnikání potřebuje silný pohon: Motor MAN D26 s inteligentní technologií common-rail. Vysoký tlak se postará o to, že válce obdrží to správné množství paliva, které potřebují pro optimální vývoj otáček při nízké spotřebě. Výsledek: Maximální efektivita při suverénním výkonu. Dvoustupňově chlazená recirkulace výfukových plynů (AGR) motoru navíc efektivně snižuje vznik oxidu dusnatého, přičemž až 40 % výfukových plynů dodává opět přímo do systému. A díky další úspoře paliva 2,5 % v porovnání s předchozími modely běží D26 mimořádně ekologicky. Získáte tak výhodu dobré ekologické bilance, která rovněž prospěje vaší celkové bilanci.

MAN TipMatic®

V oblasti efektivity přeřaďte o stupeň výše

Postarejte se o to, abyste se bezpečně dostali do cíle a přenechejte volbu vhodného převodového stupně našemu inteligentnímu systému řazení MAN TipMatic®. Speciální software vypočítá z různých ukazatelů ideální rychlost řazení a automaticky zvolí nejkomfortnější řešení, pro vyšší efektivitu a nižší opotřebení. Různé programy, například pro zkušené řidiče nebo pro provoz velkého vozového parku, doplňují jedinečné funkce naší inovativní 12stupňové převodovky. Právě při častém střídání řidičů můžete omezením manuálního režimu snížit náklady na opotřebení a palivo. Přeřaďte o stupeň výše v oblasti komfortu a efektivity – s MAN TipMatic®.

Motorizace Zdvihový objem
D1556 9,0 l
243 kW (330 HP), 1 600 Nm  
265 kW (360 HP), 1 700 Nm  
294 kW (400 HP), 1 800 Nm  
D2676 12,4 l
309 kW (420 HP), 2 100 Nm  
338 kW (460 HP), 2 300 Nm  
368 kW (400 HP),  2 500 Nm  

Distribuční doprava

Provoz na dlouhé vzdálenosti

Stavba & Beton

Zemědělství & lesnictví

Hasiči & zásahové jednotky

Likvidace odpadů & čištění silnic

Speciální použití