Speciální vybavení MAN

Extrémní výdrž.
Extrémní spolehlivost.

S balíčky výbavy MAN XLION předvedete špičkový výkon – v každé disciplíně.

Přidaná hodnota pro váš nákladní automobil

Přidaná hodnota v balíčku: S balíčky speciálního vybavení MAN odpovídáme na vaše potřeby a požadavky. Sestavili jsme pro vás vhodné balíčky s kombinací různých funkcí a vybavení. Výhoda: Každý náš balíček vybavení získáte s výraznou cenovou výhodou. A zajistíte si jak přidanou hodnotu pro své vozidlo MAN, tak i kvalitní vybavení pro pohodlnou jízdu.

Špičkové výkony. V každé disciplíně.

Jako špičkoví atleti při triatlonu, nejtěžší sportovní soutěži na světě, dokazují také nákladní automobily MAN každý den svou dlouhotrvající výdrž a efektivní využití síly.

S balíčky výbavy MAN XLION bude váš nákladní automobil MAN dokonale připraven na absolutní špičkové výkony ve všech třech královských disciplínách dopravy.

Špičkové výkony. V každé disciplíně.

Extrémní výdrž. Extrémní spolehlivost. MAN XLION – exkluzivní balíčky vybavení promění každý nákladní automobil XLION v perfektní vozidlo ve své disciplíně:

  • Extrémní spolehlivost: MAN TGX XLION pro provoz na dlouhé vzdálenosti
  • Extrémní robustnost: MAN TGS XLION na stavbách
  • Extrémní mnohostrannost: MAN TGM a TGL XLION v distribuční dopravě

Nákladní automobily MAN XLION bodují i nabídkou služeb: Jejich balíčky vybavení totiž poprvé obsahují nabídku služeb MAN DigitalServices. Nejdůležitější digitální služby pro příslušný účel použití využíváte šest měsíců zdarma. Navíc s našimi balíčky vybavení MAN XLION těžíte z exkluzivních podmínek pro smlouvy o údržbě a opravách. A jedinečný dojem s XLION zaručí výrazný nápis XLION a volitelný design se lvem.

Balíčky výbavy MAN XLION

Špičkové výkony. V každé disciplíně.

Více síly, více designu, více výkonu: S balíčkem MAN PerformanceLine zanecháte zaručeně silný dojem! Blyštivé chromové nárazníky a sytý zvuk houkaček na stlačený vzduch.

Komfortní kožené sedačky a systém zábavy na špičkové úrovni. Exkluzivní design v kabině řidiče i kolem dokola.

Náš prémiový balíček výbavy vám nabízí přesvědčivý komfort a váš nákladní automobil již nikdo nikdy nepřehlédne. Ani na bezpečnost nezapomínáme. Bezpečnostní balíček Licht & Sicht Basic (světla & viditelnost) vám pomáhá předcházet nehodám a zajišťuje více spolehlivosti při práci i dopravě.

Této exkluzivitě odpovídají rovněž silné pohony: Balíček MAN PerformanceLine nabízíme výhradně pro vozidla modelové řady TGX se špičkovými motory MAN D38 nebo D26.