HESTI GROUP,
profesionální dodavatel

Je na trhu užitkových vozidel a návěsů v České republice pojem, pod kterým každý ví, že se jedná o spolehlivost, jistotu, kvalitu, progresi. Středovým bodem celé SKUPINY jsou zákazníci, o které se stará dnes celkem 282 zaměstnanců.

Vznik

Hlavní firma – HESTI, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 a od počátku své aktivity bylo jejím hlavním cílem budování silné a stabilní prodejně servisní sítě, která bude pokrývat celou Českou republiku. Tento cíl byl postupně realizován.

S rozvojem prodejně servisní sítě byly postupně navazovány obchodní kontakty a to tak, aby z hlediska potřeby zákazníka byla HESTI GROUP schopna dodat užitkové vozidlo o celkové hmotnosti o 1,0 t do 120 t.

Hlavními partnery jsou MAN, VW UŽITKOVÁ VOZIDLA a KRONE.

Photo 1

Současnost

Hesti Group je největším prodejcem vozidel MAN v ČR, je zastoupením KRONE v ČR a k dnešnímu dni disponuje HESTI GROUP celkem devíti autorizovanými servisy na MAN a KRONE. Z toho jsou 4 servisy nově postavené a dnes se zahajuje výstavba pátého v LIBERCI. V pražských STODŮLKÁCH má HESTI servis na VW užitková vozidla a na VW osobní vozidla.

Další výrobci návěsů, které HESTI GROUP zastupuje v ČR jsou – STAS, BENALU, NOOTEBOOM, D – TEC, MENCI, O.M.E.P.S. LANGENDORF.

Celkový počet prodaných vozidel v jednom roce činí cca 1600 – 2000 ks, počet zaměstnanců (včetně všech poboček) je těsně nad 300. Roční obrat celé SKUPINY činí cca 2,3 MLD Kč, z toho jsou přibližně 0,7 MLD KČ servisní výkony.

U HESTI GROUP jste u silného a stabilního partnera, jehož všechny pobočky splňují normu ISO 9001. Tím, že SKUPINA HESTI disponuje vlastním výrobním závodem na výrobu nástaveb a speciálních přívěsů, má možnost reagovat na všechna přání zákazníka a poskytnout mu kompletní službu.

Photo 2